10.12.2010 Praha: Karlínský klub Zastávka nabízí dětem zajímavé aktivity

Každý čtvrtek karlínské děti vědí, co budou dělat po škole – půjdou přece do Klubu Zastávka, kde si zahrají plno rozmanitých her rozvíjejících sociální kompetence, vědomosti a logiku, naučí se pracovat s Internetem a stihnou si na něm také vyřídit všechno, co samy chtějí.
V Zastávce se děti setkávají se svými kamarády a společně s pracovníky pražské pobočky společnosti Člověk v tísni pak několikrát do měsíce vyráží na různé volnočasové akce – výlety, výstavy, sportovní aktivity…, naposledy to bylo třeba na exkurzi v policejním středisku na výcvik psů.

Myslíte, že tohle by vás nebo vaše děti také bavilo? Přijďte mezi nás! Máme tu přátelskou atmosféru a rádi mezi sebou vidíme nové tváře. Klub Zastávka najdete na adrese Vítkova 24, Praha 8 Karlín, setkáváme se každý čtvrtek, a to od 14:00 do 17:00. Když půjdete kolem jindy, mrkněte se aspoň na program všech Zastávek a volnočasovek na probíhající měsíc.

Všechny dotazy rádi zodpoví kariérní poradci, kteří klub vedou – Jan Korenc na adrese jan.korenc@clovekvtisni.cz či telefonu 777 782 061 nebo Ondřej Kolář na emailu ondrej.kolar@clovekvtisni.cz či čísle 724 255 955.

 Na viděnou!


© Člověk v tísni, o.p.s.